Praca za granicą
Prawo jest inne jak ma sie robote w de na ich zasadach i z ichna umowa. Ja mam taką przez Mondi. Ja nie ogarniam takich tematow, to mi ich koordynator tłumaczył. Tam inaczej te wszystkie sprawy płacowe, kadrowe. Dla mnie wa żne że kasa sie zgadza, ze robota jest i tyle. Robie na CNC to samo co w kraju, ale za 2x lepsza kase, wiec wiecie, warto.


  PRZEJDŹ NA FORUM