NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » MARKETING W SKLEPIE INTERNETOWYM » SZANSE I ZAGROŻENIA ECOMMERCE W POLSCE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

szanse i zagrożenia ecommerce w Polsce

  
sabryna
05.03.2011 10:30:40
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #660159
Od: 2011-3-5
Witam! Zapraszam wszystkich do wypełnienia ankiety dotyczącej Szans i zagrożeń e-commerce w Polsce. Ankieta ta służy wyłącznie celom badawczym (praca licencjacka) a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 10 minbardzo szczęśliwy http://www.ankietka.pl/ankieta/55405/szanse-i-zagrozenia-e-commerce-w-polsce.html
  
Electra22.03.2019 15:44:14
poziom 5

oczka
  
Seeweb
18.11.2014 15:57:50
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #1986224
Od: 2014-11-18


Ilość edycji wpisu: 2
Szansą dla biznesu, nie tylko internetowego są nowe rozwiązania, nowe sposoby komunikowania i reklamowania. wesoły Takie jakie oferuje Seeweb!

Podążaj za swoimi klientami w świat rozwiązań mobilnych!

Druga dekada XX wieku upływa pod znakiem rosnącej roli rozwiązań mobilnych. Różnego rodzaju aplikacje wyręczają użytkowników smartfonów w różnych codziennych sprawach. Dzięki nim możemy sprawdzić pogodę, wyszukać połączenie w rozkładzie jazdy, posłuchać audiobooka w drodze do pracy czy zbierać kody promocyjne za każde latte kupione w naszej ulubionej kawiarni.
Promocja swoich usług z wykorzystaniem technik marketingu mobilnego staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Skoro klienci funkcjonują już w świecie rozwiązań mobilnych, firmy również muszą się tam znaleźć, aby nadążyć za dynamicznie zmieniającymi się trendami rynkowymi.

Rozwiązaniem, które pozwoli polskim usługodawcom skutecznie promować swoje oferty na pomocą aplikacji mobilnych jest Seeweb.pl. Serwis powstał z myślą o właścicielach małych i średnich przedsiębiorstw, takich jak restauracje, hotele, kina, muzea, salony kosmetyczne, warsztaty samochodowe, punkty ksero i wiele innych, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i z większą efektywnością docierać do potencjalnych klientów.
Jak można skorzystać z tego rozwiązania? Wystarczy założyć firmowe konto na www.seeweb.pl i stworzyć swoją wizytówkę, wprowadzając informacje dotyczące m.in. lokalizacji punktu usługowego, dostępnej oferty czy poziomu cen. Na postawie wprowadzonych danych Seeweb.pl będzie polecał danego usługodawcę użytkownikom aplikacji mobilnej, znajdującym się w niedalekim sąsiedztwie jego siedziby i poszukującym określonego typu usług. Podpowie ponadto, jak trafić do wybranego punktu usługowego.

Obrazek

Seeweb.pl usługodawcy staną się bardziej widoczni dla klientów, zwłaszcza osób, które w danym miejscu przebywają przejazdem lub nie orientują się, jakie możliwości oferuje lokalny rynek usług. Firmy będą mogły ponadto poinformować użytkowników aplikacji mobilnej o organizowanych akcjach promocyjnych i dzięki temu przyciągnąć ich do siebie. Umożliwią im także dokonywanie rezerwacji na usługi z oferty za pośrednictwem serwisu Seewb.pl.

Co dzięki temu zyskają właściciele punktów usługowych? Wielu nowych zadowolonych klientów, rosnące zyski, odświeżenie wizerunku, przewagę nad konkurencją, wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych i nie tylko…

Więcej informacji na temat działania aplikacji można znaleźć na stronie www.seeweb.pl!
Projekt Seeweb.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Działanie 8.1. Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Obrazek

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » MARKETING W SKLEPIE INTERNETOWYM » SZANSE I ZAGROŻENIA ECOMMERCE W POLSCE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta