NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » HYDEPARK » GABINET PODOLOGICZNY – SZUKAM OPINII I DOŚWIADCZEŃ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Gabinet podologiczny – szukam opinii i doświadczeń

  
Heinzkotusz
21.06.2026 22:29:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 25 #8386025
Od: 2024-11-16
Cześć, rozważam umówienie wizyty w gabinecie podologicznym i podczas przeglądania różnych miejsc trafiłem na https://podolognail-artist.pl/manicure-hybrydowy-wroclaw/
Na stronie oferta wygląda profesjonalnie, ale zanim zdecyduję się na wizytę, chciałbym poznać opinie osób, które już korzystały z usług. Jak wygląda kontakt, atmosfera podczas wizyty i ogólne podejście do pacjenta?
  
Electra25.06.2026 03:09:18
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » HYDEPARK » GABINET PODOLOGICZNY – SZUKAM OPINII I DOŚWIADCZEŃ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny