NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » HYDEPARK » KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ – CZY KTOŚ MOŻE PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Kurs projektowania wnętrz – czy ktoś może podzielić się opinią?

  
Heinzkotusz
23.06.2026 23:14:23
Grupa: Użytkownik

Posty: 25 #8386426
Od: 2024-11-16
Cześć, rozważam zapisanie się na kurs projektowania wnętrz i podczas przeglądania ofert trafiłem na https://www.creator.net.pl/cennik-kursow/ Z tego co widzę, dostępne są różne warianty kursów i poziomy zaawansowania, co wydaje się dość elastyczne. Zanim jednak podejmę decyzję, chciałbym zapytać osoby, które miały już styczność z tymi szkoleniami. Jak oceniacie poziom zajęć, prowadzących oraz to, czy kurs faktycznie przygotowuje do pracy w branży?
  
Electra24.06.2026 18:18:13
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » HYDEPARK » KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ – CZY KTOŚ MOŻE PODZIELIĆ SIĘ OPINIĄ?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny