NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » HYDEPARK » KURS ARANŻACJI I PROJEKTOWANIA WNĘTRZ – CZY WARTO?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Kurs aranżacji i projektowania wnętrz – czy warto?

  
matirozycki03
23.06.2026 23:22:19
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #8386431
Od: 2025-6-9
Cześć, zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs związany z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Podczas poszukiwań znalazłem https://www.creator.net.pl/kurs-projektowania-wnetrz-gdansk/ i oferta wydaje się interesująca. Chętnie poznam opinie osób, które miały już styczność z tymi szkoleniami. Interesuje mnie poziom kursu, wsparcie prowadzących oraz ogólne wrażenia po jego ukończeniu.
  
Electra24.06.2026 18:18:11
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » HYDEPARK » KURS ARANŻACJI I PROJEKTOWANIA WNĘTRZ – CZY WARTO?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny