
Grupa: Użytkownik
Posty: 33 #8386431 Od: 2025-6-9
| Cześć, zastanawiam się nad zapisaniem się na kurs związany z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Podczas poszukiwań znalazłem https://www.creator.net.pl/kurs-projektowania-wnetrz-gdansk/ i oferta wydaje się interesująca. Chętnie poznam opinie osób, które miały już styczność z tymi szkoleniami. Interesuje mnie poziom kursu, wsparcie prowadzących oraz ogólne wrażenia po jego ukończeniu. |