Grupa: Użytkownik
Posty: 13 #8386687 Od: 2024-12-5
| Hej, ostatnio natrafiłem na https://e-sad.info.pl/ i zainteresował mnie temat elektronicznego postępowania upominawczego. Zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z tego rozwiązania i może podzielić się swoimi doświadczeniami. Interesuje mnie przede wszystkim przebieg sprawy oraz łatwość załatwiania formalności online. |