NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » HYDEPARK » PRACA ZA GRANICĄ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Praca za granicą

  
black_coffee
30.09.2024 20:40:08
poziom 4



Grupa: Użytkownik

Posty: 234 #8214900
Od: 2023-7-10
Cześć! Potrzebuję porady dotyczącej wypowiedzenie umowy o pracę w niemczech. Czy ktoś z was wie, jak wyglądają formalności i jakie są obowiązujące terminy wypowiedzenia? Słyszałem, że prawo pracy różni się od polskiego, więc chciałbym się upewnić, jak najlepiej przeprowadzić ten proces zgodnie z przepisami. Każda informacja będzie dla mnie pomocna!
  
Electra24.06.2026 00:44:13
poziom 5

oczka
  
Areko
22.05.2026 12:21:07
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #8377188
Od: 2026-4-27
Prawo jest inne jak ma sie robote w de na ich zasadach i z ichna umowa. Ja mam taką przez Mondi. Ja nie ogarniam takich tematow, to mi ich koordynator tłumaczył. Tam inaczej te wszystkie sprawy płacowe, kadrowe. Dla mnie wa żne że kasa sie zgadza, ze robota jest i tyle. Robie na CNC to samo co w kraju, ale za 2x lepsza kase, wiec wiecie, warto.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » HYDEPARK » PRACA ZA GRANICĄ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny