 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
Praca za granicą |  |
| | | | black_coffee | 30.09.2024 20:40:08 | 

Grupa: Użytkownik
Posty: 234 #8214900 Od: 2023-7-10
| Cześć! Potrzebuję porady dotyczącej wypowiedzenie umowy o pracę w niemczech. Czy ktoś z was wie, jak wyglądają formalności i jakie są obowiązujące terminy wypowiedzenia? Słyszałem, że prawo pracy różni się od polskiego, więc chciałbym się upewnić, jak najlepiej przeprowadzić ten proces zgodnie z przepisami. Każda informacja będzie dla mnie pomocna! | | | | | Electra | 24.06.2026 00:44:13 | 
 |
| | | | | Areko | 22.05.2026 12:21:07 | Grupa: Użytkownik
Posty: 3 #8377188 Od: 2026-4-27
| Prawo jest inne jak ma sie robote w de na ich zasadach i z ichna umowa. Ja mam taką przez Mondi. Ja nie ogarniam takich tematow, to mi ich koordynator tłumaczył. Tam inaczej te wszystkie sprawy płacowe, kadrowe. Dla mnie wa żne że kasa sie zgadza, ze robota jest i tyle. Robie na CNC to samo co w kraju, ale za 2x lepsza kase, wiec wiecie, warto. |
 | Strona: 1 / 1 strony: [1] |
| << Pierwsza | < Poprzednia | Następna > | Ostatnia >> |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
|